| | | | |
7 червня 2018 року - Установи Організації Об'єднаних Націй в Україні, а саме ФАО, МОМ, ПРООН, Фонд Народонаселення ООН, ЮНІСЕФ і ООН-Жінки спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України запрошують журналістів національних та регіональних ЗМІ в Україні, а також студентів факультетів журналістики, блогерів та фрілансерів взяти участь у конкурсі матеріалів у ЗМІ на тему досягнення Цілей сталого розвитку в Україні.
12.04.2018, Київ – Центр “Розвиток КСВ” нагородив кращі кейси з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) за 2017 рік. Нагородження Конкурсу кейсів з КСВ відбулося в рамках Конференції “Бізнес, що змінює країну”, що відбулась в Unit.City. Партнери Конкурсу – компанія EY та Платформа зростання зеленої економіки. Партнер Конкурсу Pro Bono для юридичних компаній – Юридична газета.
Протягом місяця у полтавських школах тривав міський конкурс екологічних малюнків «Крок за кроком». Сферою для натхнення стала екологічна тематика, а саме розвиток міста у гармонії з навколишнім середовищем. Тема конкурсу виявилася неабияк актуальною для дітей та вчителів - до ініціативи долучилися 28 шкіл та 192 учні. Змагання проводилися серед школярів 4-11 класів за окремими категоріями згідно віку та складності теми. 
Кропивничани можуть взяти участь в конкурсі на місцевих представників національного проекту "Агенти змін. Діти" й організувати тренінги з громадянської освіти для 100 підлітків з регіону. Місцеві представники - це вчителі, громадські діячі, активісти тощо, які зацікавлені у розвитку своєї громади й молодого покоління. Місцеві представники пройдуть відповідний одноденний семінар у Києві (29 травня) і розповсюджуватимуть інформацію про проект "Агенти змін. Діти", щоб залучати школярів до навчання та активного розвитку.
5 квітня, в ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся Сьомий ліцейний фестиваль аматорського кіно "Промінь-2018", на якому було представлено 13 короткометражних фільмів. Темою фестивалю цього року є "Цілі сталого розвитку". Кожного року учні 9-11 класів Педагогічного ліцею знімають короткометражні фільми, підтеми яких вони отримали заздалегідь на жеребкуванні. Цього року учасники в своїх фільмах розкрили тематику "Цілей сталого розвитку" у розрізі бідності, охорони здоров'я, якісної освіти, чистої води і санітарії, екології, відповідального використання ресурсів і землі.
13 лютого 2018 року, Київ, Україна – Організація Об’єднаних Націй в Україні, за підтримки Глобального екологічного фонду, Програми сприяння зеленій модернізації економіки України GIZ та за участі окремих агентств/фондів та програм Організ­­ації Об’єднаних Націй в Україні та Глобального договору ООН нагородила переможців конкурсу ООН для журналістів «Публікації для змін. Україна на шляху сталого розвитку».
З метою ефективного досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) 12-21 березня 2018 р. група експертів ООН відвідає Україну з метою підтримки контекстуалізації та адаптації Цілей сталого розвитку та порядку денного сталого розвитку 2030 до потреб та пріоритетів України за допомогою підходу на основі актуалізації, підтримки політики та прискорення досягнення Цілей сталого розвитку (MAPS-підхід: M-Mainstreaming (актуалізація), A-Acceleration (прискорення), PS-Policy Support (підтримка політики)).
З 1 січня 2018 року запрошуємо усіх, хто активно впроваджує Цілі сталого розвитку (SDGs) в Україні поділитись своїми історіями для створення всеукраїнської інтерактивної карти проектів впровадження #SDGs.
Київ, 20 листопада 2017 року - У Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.
15 вересня 2017 року - Уряд України представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних ЦСР з уарахуванням специфіки національного розвитку.
5 липня 2017 року - Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш представив своє бачення змін в діяльності ООН з реалізації Порядку денного в галузі розвитку. Це амбітна програма реформ, яка включає конкретні ідеї і дії з фокусом на лідерство, згуртованість, підзвітність та результативність.
Більше тисячі молодих лідерів з усього світу дев’ять днів будуть працювати над створенням власних інноваційних проектів, які сприятимуть виконанню 17-ти Глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року. Лабораторія підтримає найкращі проекти та допоможе їх реалізувати.
29 грудня 2016 року, Київ - Інформаційний відділ Представництва ООН в Україні разом з найбільшим книжковим інтернет-магазином Yakaboo.ua та видавництвом Yakaboo Publishing, розпочинає кампанію «Книжки заради майбутнього» у соціальних мережах в рамках популяризації Цілей Сталого Розвитку.
17 жовтня 2016 року в Києві Джихан Султаноглу, помічниця Генерального секретаря ООН, заступниця Адміністратора ПРООН і директорка Регіонального бюро ПРООН взяла участь у роботі групи високого рівня з розробки національної доповіді щодо Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні.
На вихідних 14-16 жовтня, на території ВДНХ відбувся хакатон соціальних ініціатив від міжнародної молодіжної організації AIESEC, в рамках якого було представлено кейс від ООН, а саме - проекту MyCareer. Молодь під менторством працівників агенцій ООН працювали над вирішенням питанням працевлаштування.
Шановні співголови, Шановні колеги, Пані та панове, Від імені України висловлюю повну підтримку новому порядку денному розвитку Організації Об'єднаних Націй. Я хотів би нагадати, що в 1992 році Україна взяла участь в історичному Саміті ООН в Ріо-де-Жанейро, де засвідчила свою волю формувати майбутнє на основі принципів сталого розвитку.
26 вересня 2016 року у м. Ужгороді відбулася десята Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні, Офісом ФАО в Україні у партнерстві з Закарпатською обласною державною адміністрацією.
23 вересня 2016 року - Сьогодні у Чернівцях відбулися консультації щодо адаптації та локалізації Порядку денного розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні.
23 вересня 2016 року у м. Чернівці відбулася дев’ята Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні, Офісом ВООЗ в Україні у партнерстві з Чернівецькою обласною державною адміністрацією.
14 вересня 2016 року у м. Запоріжжя відбулася Регіональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у Запорізькій області?», яка була ініційована  Представництво ООН в Україні, Представництвом Фонду народонаселення ООН у партнерстві з Запорізькою обласною державною адміністрацією.