| | | | |
З 1 січня 2018 року запрошуємо усіх, хто активно впроваджує Цілі сталого розвитку (SDGs) в Україні поділитись своїми історіями для створення всеукраїнської інтерактивної карти проектів впровадження #SDGs.
Київ, 20 листопада 2017 року - У Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.
15 вересня 2017 року - Уряд України представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних ЦСР з уарахуванням специфіки національного розвитку.
5 липня 2017 року - Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш представив своє бачення змін в діяльності ООН з реалізації Порядку денного в галузі розвитку. Це амбітна програма реформ, яка включає конкретні ідеї і дії з фокусом на лідерство, згуртованість, підзвітність та результативність.
Більше тисячі молодих лідерів з усього світу дев’ять днів будуть працювати над створенням власних інноваційних проектів, які сприятимуть виконанню 17-ти Глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року. Лабораторія підтримає найкращі проекти та допоможе їх реалізувати.
29 грудня 2016 року, Київ - Інформаційний відділ Представництва ООН в Україні разом з найбільшим книжковим інтернет-магазином Yakaboo.ua та видавництвом Yakaboo Publishing, розпочинає кампанію «Книжки заради майбутнього» у соціальних мережах в рамках популяризації Цілей Сталого Розвитку.
17 жовтня 2016 року в Києві Джихан Султаноглу, помічниця Генерального секретаря ООН, заступниця Адміністратора ПРООН і директорка Регіонального бюро ПРООН взяла участь у роботі групи високого рівня з розробки національної доповіді щодо Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні.
На вихідних 14-16 жовтня, на території ВДНХ відбувся хакатон соціальних ініціатив від міжнародної молодіжної організації AIESEC, в рамках якого було представлено кейс від ООН, а саме - проекту MyCareer. Молодь під менторством працівників агенцій ООН працювали над вирішенням питанням працевлаштування.
Шановні співголови, Шановні колеги, Пані та панове, Від імені України висловлюю повну підтримку новому порядку денному розвитку Організації Об'єднаних Націй. Я хотів би нагадати, що в 1992 році Україна взяла участь в історичному Саміті ООН в Ріо-де-Жанейро, де засвідчила свою волю формувати майбутнє на основі принципів сталого розвитку.
26 вересня 2016 року у м. Ужгороді відбулася десята Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні, Офісом ФАО в Україні у партнерстві з Закарпатською обласною державною адміністрацією.
23 вересня 2016 року - Сьогодні у Чернівцях відбулися консультації щодо адаптації та локалізації Порядку денного розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні.
23 вересня 2016 року у м. Чернівці відбулася дев’ята Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні, Офісом ВООЗ в Україні у партнерстві з Чернівецькою обласною державною адміністрацією.
14 вересня 2016 року у м. Запоріжжя відбулася Регіональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у Запорізькій області?», яка була ініційована  Представництво ООН в Україні, Представництвом Фонду народонаселення ООН у партнерстві з Запорізькою обласною державною адміністрацією.
08 вересня 2016 року у м. Черкаси відбулася Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні, Об’єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу в Україні та Міжнародною Організацією праці в Україні у партнерстві з Черкаською обласною державною адміністрацією.
2 вересня 2016 року у м. Маріуполь відбулася Регіональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у м. Маріуполі?», яка була ініційована  Представництво ООН в Україні, Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Маріупольською міською радою.
1 вересня 2016- В рамках координації роботи Міжвідомчої робочої групи для організації процесу імплементації Цілей сталого розвитку для України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України провело низку засідань експертних цільових підгруп відповідно до тематичних сфер 17-ти Цілей сталого розвитку для України.
17 серпня 2016 року у м. Луцьк відбулася Регіональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у Волинській області?», яка була ініційована  Представництво ООН в Україні, Програмою розвитку ООН, Програмою сприяння зеленій модернізації економіки України GIZ у партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією.
9 серпня 2016 року у м. Тернопіль відбулася Регіональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у Дніпропетровській області?», яка була ініційована  Представництво ООН в Україні, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією.
1 серпня 2016 року у Житомирі пройшли обласні консультації з адаптації та локалізації Порядку денного з питань розвитку до 2030 року 17-ти Цілей Сталого Розвитку в Україні.
01 серпня 2016 року у м. Житомирі відбулася Регіональна консультація з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в Україні, яка була організована Представництвом ООН в Україні та ООН Жінки в Україні у партнерстві з Житомирською обласною державною адміністрацією. Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» також надала підтримку в організації цих консультацій.