| | | | |

1 серпня 2016 року у Житомирі пройшли обласні консультації з адаптації та локалізації Порядку денного з питань розвитку до 2030 року 17-ти Цілей Сталого Розвитку в Україні.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Метою консультацій є підвищення обізнаності представників органів державної влади, академічних інститутів, аналітичних центрів, неурядових організацій про Цілі сталого розвитку Порядку денного ООН 2030, а також залучення сторін процесу адаптації Цілей сталого розвитку до ООН в контексті України.

Ван Нгуєн, Директор офісу Координатора системи ООН в Україні, у привітальному слові зазначила: «Новий Порядок Денний Сталого Розвитку до 2030 року, 17 Цілей Сталого Розвитку та 169 індикаторів – це не просто документ на папері. Попри те, що Цілі Сталого Розвитку не носять юридично зобов’язуючого характеру, Уряд разом з бізнес-колами та громадським сектором мають створити умови для повноцінного досягнення цих цілей».

Глобальні цілі сталого розвитку стосуються всіх галузей життя людини: економіка, гуманітарна та соціальна сфери (охорона здоров’я, освіта, праця та соціальний захист населення, ґендерна рівність), розвиток сільського господарства, промисловість, екологія, тощо.

contentmap_plugin