| | | | |

З 1 січня 2018 року запрошуємо усіх, хто активно впроваджує Цілі сталого розвитку (SDGs) в Україні поділитись своїми історіями для створення всеукраїнської інтерактивної карти проектів впровадження #SDGs.

Ще у вересні 2015 року 193 світових лідери погодились щодо 17 глобальних цілей сталого розвитку - http://sdg.org.ua/ua/pro-hlobalni-tsili. Досягнення цих цілей до 2030 року покладе кінець крайній бідності, нерівності та змінам клімату. Але їх досягнення - це справа кожного з нас! Збереження нашої планети - це спільна робота всього людства.

Як зазначив Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутерреш: «Співпраця між урядом, бізнесом та громадянським суспільством матиме вирішальне значення для досягнення Цілей та забезпечення основного принципу Порядку денного 2030 – не залишити нікого позаду.»

#SDGs працюватимуть лише тоді, коли ми будемо боротися за їх втілення. Проте як можна боротись за щось, не розуміючи цього? Ми віримо, що досягнення Цілей сталого розвитку буде можливим лише тоді, коли всі знатимуть, у чому вони полягають.

Саме тому, ми заохочуємо уряд на загальному та місцевому рівні, бізнес, неурядові організації, навчальні заклади та молоді, а також кожного небайдужого долучитись до ініціативи: http://bit.ly/2C0V2OI. Це не лише підвищить обізнаність із Цілями сталого розвитку, а й заохотить інших своїми діями впроваджувати SDGs в життя.

Дякуємо за те, що змінюєте світ на краще!