| | | | |
У посібнику подано Порядок денний 2030 і перелік передових практик і методів з різних країн світу, які можна за необхідності адаптувати до національного контексту. 
Пропонуємо до Вашої уваги підбірку графічних матеріалів Цілей сталого розвитку українською мовою.
Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН було прийнято 25 вересня 2015 року. Вона оголошує новий план дій, орієнтований на виведення світу на траєкторію сталого та життєстійкого розвитку, що включає 17 цілей сталого розвитку (ЦСР) та 169 задач.
Публікація “Цілі сталого розвитку: Що треба знати органам місцевого самоврядування” надає бачення того, як кожна з 17 ЦСР стосується повсякденної роботи органів влади на регіональному та місцевому рівнях.
Ініційоване Дніпропетровською областю за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) та у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні обговорення адаптованих завдань, показників для їх моніторингу та прогнозних значень фіналізувалося в регіональній доповіді «Цілі сталого розвитку: Дніпро-2030», яка формує дорожню карту сталого розвитку регіону.
2 травня 2018 рік - Ініційоване Волинською областю обговорення адаптованих завдань, показників для їх моніторингу та прогнозних значень фіналізувалося в регіональній доповіді «Цілі сталого розвитку: Волинь-2030», яка формує дорожню карту сталого розвитку регіону.
Цей Путівник створений молоддю і для молоді та містить у собі щоденні дії та можливі заходи, до яких Ви можете долучитися з друзями, щоб допомогти досягнути трьох величезних змін. Наш Путівник було створено на основі ідей 500 молодих лідерів зі 126 країн та територій, які зібралися на глобальній конференції у Нідерландах у лютому 2017 року, а також на основі онлайн-опитування, відкритого для молодих людей. У поєднанні з досвідом 13 організацій з різних секторів, ці ідеї лягли в основу Путівника для молоді зі зміни світу.
15 вересня 2017 року - Уряд України представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних ЦСР з уарахуванням специфіки національного розвитку.
15 вересня 2016 року - Компас Цілей сталого розвитку роз’яснює як ЦСР вплинуть на Ваш бізнес, а також пропонує інструменти та знання, що допоможуть розробити стратегію на основі принципів сталого розвитку
Київ, липень, 2016 - Звіт, підготовлений Міністерством економічного розвитку та торгівлі, за результатами проведення 4-х раундів консультацій щодо локалізації та адаптації 17 Цілей Сталого Розвитку.
20 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державні обласні адміністрації за підтримки системи ООН в Україні розпочало проведення 10 регіональних  консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку.  Метою консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.
5 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтрикм системи ООН в Україні проводить низку консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку. Метою даних консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння та оцінки Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.
Представництво ООН в Україні радо публікує інформаційні матеріали - інфографіки, плакати та короткі посібники - для ознайомлення з темою сталого розвитку та, зокрема, Цілями Сталого Розвитку 2015-2030. Усі матеріали вільні для використання у рамках відкритих лекцій, семінарів, майстерень та інших заходів на тему сталого розвитку в Україні.
У короткому гіді презентовані швидкі та ефективні поради, як кожному незалежно від віку, статі чи професійної діяльності долучитись до впровадження Глобальних Цілей Сталого Розвитку у своїй спільноті.
Національна доповідь висвітлює стан досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) в Україні та базується на широкому колі інформаційних, аналітичних і статистичних матеріалів.