| | | | |
15 вересня 2017 року - Уряд України представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних ЦСР з уарахуванням специфіки національного розвитку.
15 вересня 2016 року - Компас Цілей сталого розвитку роз’яснює як ЦСР вплинуть на Ваш бізнес, а також пропонує інструменти та знання, що допоможуть розробити стратегію на основі принципів сталого розвитку
Київ, липень, 2016 - Звіт, підготовлений Міністерством економічного розвитку та торгівлі, за результатами проведення 4-х раундів консультацій щодо локалізації та адаптації 17 Цілей Сталого Розвитку.
20 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державні обласні адміністрації за підтримки системи ООН в Україні розпочало проведення 10 регіональних  консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку.  Метою консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.
5 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтрикм системи ООН в Україні проводить низку консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку. Метою даних консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння та оцінки Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.
Представництво ООН в Україні радо публікує інформаційні матеріали - інфографіки, плакати та короткі посібники - для ознайомлення з темою сталого розвитку та, зокрема, Цілями Сталого Розвитку 2015-2030. Усі матеріали вільні для використання у рамках відкритих лекцій, семінарів, майстерень та інших заходів на тему сталого розвитку в Україні.
21 червня 2016 - Якими є найактуальніші проблеми розвитку України та які існують шляхи їх вирішення? Під час  одноденного воркшопу з написання матеріалів для мас-медіа про Цілі сталого розвитку Представництво ООН в Україні надає можливість докладніше дізнатися про сучасні формати подання теми Цілей сталого розвитку у ЗМІ, поспілкуватися з провідними фахівцями про міжнародний та національний розвиток.
Головні цифри, статистика та візуалізовані дані у інфографованому звіті Цілі Розвитку Тисячоліття 2015 в Україні підготовленому Програмою Розвитку ООН
У доповіді висвітлено прогрес на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) з використанням широкого кола інформаційних, аналітичних та статистичних матеріалів, наявних станом на вересень 2014 року.
Основними цілями міжнародного огляду молодіжної політики України були такі: провести конструктивно-критичний аналіз молодіжної політики України, перейняти уроки розвитку від України та включити ці уроки і висновки до загальної стратегії сприяння розвитку молодіжної політики в усіх країнах Європи.
25 вересня 2015 року 193 держави-члени Організації Об’єднаних Націй прийняли нову глобальну програму із забезпечення сталого майбутнього до 2030 року. Про що конкретно йдеться у кожній з 17-ти Цілей? Дізнайся з публікації українською мовою.
This report presents a vision of post-2015 development priorities based on the & ndings of national consultations held in Ukraine between January and April 2013.It provides a synthesis of public opinion, expert analysis, and the views of individuals that were expressed during the national consultations and in surveys. The report also includes recommendations on how to ensure sustainable human development in Ukraine and in the world.
У короткому гіді презентовані швидкі та ефективні поради, як кожному незалежно від віку, статі чи професійної діяльності долучитись до впровадження Глобальних Цілей Сталого Розвитку у своїй спільноті.
Публікація містить аналіз результатів дослідження «Молодь України-2015», зокрема аналіз соціального розвитку сучасної молоді, механізмів самореалізації, залучення та участі молоді у суспільних проце-сах та громадському житті, аналіз поточного стану молоді і діяльності молодіжних організацій.
Аналітичне дослідження «Молодь України - 2015» проведене GfKUkraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України та за фінансової підтримки установ ООН в Україні.
Національна доповідь висвітлює стан досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) в Україні та базується на широкому колі інформаційних, аналітичних і статистичних матеріалів.
  У публікації Програми Розвитку ООН розкриваються екологічні, економічні та соціальні аспекти концепції сталого розвитку.