| | | | |

2 травня 2018 рік - Ініційоване Волинською областю обговорення адаптованих завдань, показників для їх моніторингу та прогнозних значень фіналізувалося в регіональній доповіді «Цілі сталого розвитку: Волинь-2030», яка формує дорожню карту сталого розвитку регіону.

Волинь стала однією з перших областей України, що прийняли рішення адаптувати Національну доповідь щодо Цілей Сталого Розвитку на регіональному рівні.

Пропонована регіональна доповідь «Цілі Сталого Розвитку: Волинь» стане фундаментом змін стратегії розвитку області на період до 2030 року.

17 серпня 2016 року у м. Луцьк відбулася Регі- ональна консультація «Як забезпечити впровадження Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН 2030 у Волинській області?», ініційована Представництвом ООН в Україні, Програмою розвитку ООН, Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки GIZ у партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією.

Загалом у заході взяли участь 50 представників органів державної влади, академічних інститутів, аналітичних центрів, громадських та благодійних організацій, які визначили пріоритетні Цілі сталого розвитку для України та Волинської області, а також заходи, необхідні для їх досягнення.

Пріоритетними Цілями Сталого Розвитку для України учасники Регіональної консультації у Волинській області визначили:

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя;

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання;

Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура;

Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші;

Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інститути.

Інші цілі також відображені у Стратегії «Волинь – 2020» та у регіональних програмах. Процес колективної роботи над регіональною доповіддю об’єднав різних суб’єктів місцевого розвитку у рамках робочої групи з корекції цілей Стратегії «Волинь – 2020».

До розробки доповіді було залучено десятки організацій та активних людей області з різних секторів суспільства, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОПОВІДЬ