| | | | |

У посібнику подано Порядок денний 2030 і перелік передових практик і методів з різних країн світу, які можна за необхідності адаптувати до національного контексту.

Парламентарі мають можливість і передбачені Конституцією повноваження взяти на себе важливі функції з підтримки та моніторингу досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР). У Декларації з Порядку денного 2030 визнається «основоположна роль національних парламентів, пов’язана з ухваленням законів і затвердженням бюджетів, а також із забезпеченням відповідальності за ефективне виконання наших зобов’язань».

Депутати парламентів мають унікальну можливість виконувати функції сполучної ланки між людьми і органами влади, приймати і просувати законодавство і політику, в центрі яких стоїть людина, і забезпечити, що ніхто не залишається без уваги.

«Роль парламентів у досягненні Цілей сталого розвитку: посібник з парламентської діяльності» підготовлений Глобальною організацією парламентарів проти корупції, Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Ісламським банком розвитку, є простим у використанні матеріалом, який може допомогти парламентарям і співробітникам секретаріатів парламентів ефективно виконувати свої функції щодо досягнення ЦСР.

ЗАВАНТАЖИТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ