| | | | |

Результат пошуку зображень за запитом "business and SDGs"Бізнес відіграє ключову роль в досягненні Цілей сталого розвитку. Бізнес-рішення і технології мають вирішальне значення для подолання бідності, забезпечення охорони здоров'я, освіти, боротьби зі зміною клімату і погіршенням стану навколишнього середовища. Цілі сталого розвитку є корисними для бізнесу для розширення ринку, об’єднання зацікавлених сторін, стабілізації ринків і сприяння прозорості фінансових систем.

Як бізнес може сприяти досягненню Цілей сталого розвитку?
Компаніям слід дотримуватися Цілей сталого розвитку, підтримувати міжнародно визнані стандарти - визначені Глобальним договором ООН, поважати права людини.

Визначення Пріоритетів
Не всі сімнадцять Цілей сталого розвитку у рівній мірі стосуватимуться того чи іншого бізнесу. Підприємствам потрібно спочатку оцінити позитивні і негативні наслідки досягнення Цілей сталого розвитку для себе, а потім побудувати план усунення негативних наслідків. Компанії повинні враховувати весь ланцюжок виробництва, від постачання до розподілу, при оцінці впливу ЦСР. До можливих позитивних наслідків відносять, наприклад, виплату прожиткового мінімуму співробітникам і розвиток енергоефективної продукції. Можливі способи мінімізації шкідливого впливу - це, зокрема, зниження споживання води у регіонах із нестачею води, або поліпшення утилізації відходів. Інструменти для оцінки впливу і вибору показників можна знайти на: www.sdgcompass.org.

Постановка Цілей
Спираючись на оцінку, важливо встановити конкретні цілі, для яких можливо встановити часові рамки. Кілька ключових показників також повинні бути встановлені для кожної цілі. Інформацію про загальні індикатори, які використовуються підприємствами, можна знайти на: www.sdgcompass.org.
Мета може бути прив'язана до моменту в часі, або до періоду часу. Наприклад, компанія може мати на меті збільшення відсотку жінок у Раді директорів на 40% до 2020 року. Компанії повинні також визначити, чи ціль є абсолютною, чи відносною. Абсолютні цілі враховують лише показники. Приклад абсолютної мети - це скорочення кількості інцидентів у сфері охорони праці на 30% до 2025 року. Відносні цілі порівнюють показники та результати. Прикладом було б зниження викидів парникових газів на одиницю проданої продукції на 25% до 2018 року. Зробивши свої цілі доступними для громадськості, компанії можуть поліпшити свою репутацію і мотивувати інші компанії. Компанії можуть оголосити свої власні цілі, пов'язані з Цілями сталого розвитку на сайті: www.business.un.org.

Результат пошуку зображень за запитом "business and SDGs"

Постановка цілей та завдань
Керівництво компанії може розпочати процес досягнення Цілей сталого розвитку шляхом обговорення та інтеграції цілей в план розвитку компанії. Компанії можуть також співпрацювати з іншими організаціями, які мають на меті досягнення Цілей сталого розвитку.

Види партнерства:
Об’єднання: компанії об'єднують свої ресурси та знання, щоб створити нові рішення.
Відділ ініціатив: лідери галузі збираються разом, щоб покращити стандарти у всій галузі.
Широке об’єднання: уряд, представники приватного сектору та громадянського суспільства збираються разом, щоб вирішувати складні проблеми.

Звітування та спілкування
Більшість великих компаній світу повідомляють про свій вплив на сталий розвиток (93% з найбільших 250 компаній). ООН збирає інформацію і дані щодо показників досягнення ЦСР на: www.undatarevolution.org. Компаніям важливо звітувати в рамках міжнародно визнаних шаблонів, які можна знайти на: www.sdgcompass.org. ЦСР забезпечують спільні вимоги для звітності.

Глобальний договір ООН
Глобальний договір ООН є найбільшою корпоративною ініціативою щодо сталого розвитку у світі. Завдяки йому, компанії працюють разом, щоб покращити свою роботу та дотримуватись універсальних принципів прав людини, зокрема трудових прав, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією і вживати заходів для виконання ЦСР.

Приєднайтеся до цієї мережі, заповніть анкету на: https://www.unglobalcompact.org/participation/join/application.

Результат пошуку зображень за запитом "UN Global Compact"