| | | | |

25801529744 1c52fd341d k

Цілі сталого розвитку - це спільна програма для всіх.

Практично це означає, що існує багато варіантів участі у реалізації програми: консультації та визначення нових політик та програм, впровадження конкретних цілей, вплив на зміну культурних та поведінкових стереотипів, та багато інших можливостей для реалізації трансформаційного потенціалу Цілей сталого розвитку.

На національному рівні організації громадянського суспільства відіграють вирішальну роль у перетворенні глобальних програм на національні пріоритети, працюючи через мережі та їхні членів. У свою чергу, вони гарантують, що за допомогою своїх прихильників та громадян, з якими вони працюють, ці національні пріоритети відображають локальні потреби, засновані на реальних життєвих показниках людей.

Крім того, неурядові організації відіграють вирішальну роль у роботі з урядами у впровадженні програм, надання послуг, проведення досліджень, забезпечення дотримання урядами відповідальності за їхні зобов'язання та адвокації змін, у тому числі в контексті Цілей сталого розвитку.

“Не залишити нікого осторонь" - це центральний принцип Цілей сталого розвитку.

Метою Цілей сталого розвитку є забезпечення того, щоб розвиток мав позитивний вплив на найбідніші та маргіналізовані групи населення. Прогрес залежить від узгоджених зусиль урядів та усіх зацікавлених сторін, включаючи організації громадянського суспільства, неурядові організації та інших учасників.